Domain Hizmetleri

Domain hizmetleri, internet dünyasına ayak basmanın ilk adımıdır. Bu hizmet, web varlığınızı oluştururken ve yönetirken size gereken araçları sunar. Domain Takip ile yapılan domain işlemleri…

1. Anında Kayıt

Hayal ettiğiniz alan adını bulduğunuzda, hemen harekete geçebilirsiniz. Satın aldığınız alan adları anında kayıt edilir ve bu süreç sonunda ilgili bilgiler e-posta adresinize gönderilir. Bu sayede web varlığınızı hızla oluşturmaya başlayabilirsiniz.

2. Ücretsiz Whois Gizleme

Alan adı kayıt bilgilerinizi koruma altına almanız gerektiğinde, ücretsiz Whois gizleme özelliği imdadınıza yetişir. Böylece, kişisel bilgilerinizi gizleyebilir veya isterseniz açık hale getirebilirsiniz. Gizlilik sizin kontrolünüzde olacak.

3. Ücretsiz Alan Adı Kilitleme

Alan adınızın güvenliğini sağlamak istiyorsanız, alan adı kilidi işlevini kullanabilirsiniz. Bu özellik, domainlerinizi transfer işlemlerine karşı korur. Alan adınızın el değiştirmesini istemiyorsanız, bu özelliği etkinleştirmek akıllıca bir tercihtir.

4. DNS Güncelleme

Dijital dünyada her şey hızlı bir şekilde değişebilir. Domaininizin DNS (Domain Name System) ayarlarını güncellemek istediğinizde, bu işlemi sistemimiz üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Böylece web varlığınızı istediğiniz şekilde yönlendirebilirsiniz.

5. E-posta Yönlendirme

Hosting paketinizin bir parçası olarak e-posta hesapları oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz bu e-postaları, istediğiniz mail adresine yönlendirebilirsiniz. Bu sayede iletişimi kolayca yönetebilirsiniz.

6. Ücretsiz Site Oluşturma

Web varlığınızı oluşturmak için herhangi bir teknik bilgiye ihtiyacınız yok. Pro site oluşturucusu ile 5 dakika içinde ücretsiz bir web sitesi oluşturabilirsiniz. İster kişisel bir blog, ister işletmenizin web sitesi olsun, site oluşturma işlemi artık çok daha kolay.

Domain hizmetleri, web varlığınızı yönetmek için gerekli olan temel araçları sunar. Anında kayıt, gizlilik seçenekleri, güvenlik önlemleri ve web sitenizi oluşturma imkanıyla, internet dünyasında adınızı duyurmak artık çok daha erişilebilir ve kolay. Başarıya giden yolda ilk adımı atın!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*